Thumbnail image
Kapelë dimri CAPU 736-B, e hirtë
8.74 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Kapelë dimri për meshkuj nga CAPU, me përpunim nga akriliku me ngjyrë hiri të mbyllët. Prerje moderne me qepje të brendshme, shumë e ngrohtë dhe e pëlqyer nga meshkujt.

Cilësitë

Prodhuesi CAPU
Gjinia Meshkuj
Materiali Akril
GTIN 2376874056824
Kodi i produktit mCP0411

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen