Thumbnail image
Kapelë dimri CAPU 4047-A, e zezë
9.04 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Kapelë dimri për meshkuj Capu, e përpunuar nga akriliku me ngjyrë të zezë. Është shumë e ngrohtë, me qepje të brendshme dhe madhësi univerzale. Shtesa juaj ideale për sezonën e dimrit!

Cilësitë

Prodhuesi CAPU
Gjinia Meshkuj
Materiali Akril
GTIN 2376871874032
Kodi i produktit mCP0005

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen