Thumbnail image
Kapelë dimri Capu 401-C, e bardhë
11.72 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Kapelë nga marka Capu e punuar nga materiali 70% akrilik, 30% lesh, me një model të thurur unik dhe një top me flokë që hijeshon dukjen tuaj dhe mban ngrohtësi ne kohë të ftohta. Madhësia e së cilës është universale.

Cilësitë

Prodhuesi CAPU
Origjina Spanjë
Gjinia Femra
Materiali Akril
Sezona Vjeshtë - Dimër 17/18
GTIN 8482352784
Kodi i produktit mCP0379

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen