Thumbnail image
Kapelë dimri Capu 384-F
11.93 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Kapelë dimri Capu me material 100% akrilik e punuar me një ngjyrë të kuqe, model i thurur me dizajn kompakt dhe të rehatshëm. Kapela mbanë logon Capu në pjesën e përparme të saj. Vendoseni në kokën tuaj dhe asnjëherë nuk do të ndjeni motin e ftoht.

Cilësitë

Prodhuesi CAPU
Origjina Spanjë
Gjinia Femra
Materiali Lesh
Sezona Vjeshtë - Dimër 17/18
GTIN 8482352782
Kodi i produktit mCP0377

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen