Thumbnail image
Kapelë dimri Capu 384-D, e kaltërt
12.18 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Kapelë dimri për femra mjaft moderne, me material mjaft cilësor 70% akrilik dhe 30% lesh, me model të thurur ngjyrë blu. Ka madhësi universale dhe ju mbajë ngrohtë gjatë temperaturave të ftofta.

Cilësitë

Prodhuesi CAPU
Origjina Spanjë
Gjinia Femra
Materiali Lesh
Sezona Vjeshtë - Dimër 17/18
GTIN 8482352781
Kodi i produktit mCP0376

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen