Thumbnail image
Kapelë dimri Capu 383-D
9.44 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Kapelë dimri Capu me material 70% akrilik dhe 30% lesh, me ngjyrë të bardhë dhe i dekoruar me gurë Swarovski. Është mjaft e rehatshme dhe asnjëherë nuk do të ndjeni motin e ftoht.

Cilësitë

Prodhuesi CAPU
Origjina Spanjë
Gjinia Femra
Materiali Lesh
Sezona Vjeshtë - Dimër 17/18
GTIN 8482352765
Kodi i produktit mCP0360

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen