Thumbnail image
Kapelë dimri Capu 383-A, e zezë
9.44 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Kapelë dimri për femra me material mjaft cilësor 70% akrilik dhe 30% lesh, me ngjyrë të zezë dhe e zbukuruar me gurë Swarovski. Ka madhësi universale dhe du ju mbajë ngrohtë gjatë temperaturave të ftofta.

Cilësitë

Prodhuesi CAPU
Origjina Spanjë
Gjinia Femra
Materiali Lesh
Sezona Vjeshtë - Dimër 17/18
GTIN 8482352764
Kodi i produktit mCP0359

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen