Thumbnail image
Kapelë dimri Capu 381-E, rozë
12.25 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Kapel moderne për femra nga Capu, me material mjaft cilësor ngjyrë rozë dhe e zbukuruar me gurë Swarovski. Kapela ka madhësi universale dhe do ju mbajë ngrohtë gjatë temperaturave të ftofta dimri.

Cilësitë

Prodhuesi CAPU
Origjina Spanjë
Gjinia Femra
Materiali Lesh
Sezona Vjeshtë - Dimër 17/18
GTIN 8482352769
Kodi i produktit mCP0364

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen