Thumbnail image
Kapelë dimri CAPU 376-C, e bruztë
13.29 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Kapelë dimri për femra nga CAPU. Vjen e përppunuar nga akriliku me ngjyrë të bruztë, kombinuar me një tufë leshi me ngjyrë të zezë. Kapelja posedon logon, është shumë e ngrohtë dhe e përshtatshme në veshje. Madhësia univerzale.

Cilësitë

Prodhuesi CAPU
Gjinia Femra
Materiali Lesh
GTIN 2376872924842
Kodi i produktit mCP0242

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen