Thumbnail image
Kapelë dimri CAPU 18823-C, e zezë
9.94 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Kapelë me dizajn modern për femra nga marka CAPU. Vjen e përpunuar nga akriliku cilësor me ngjyrë të zezë dhe madhësi univerzale. Është e ngrohtë dhe me stil, shtesa juaj ideale për dimër.

Cilësitë

Prodhuesi CAPU
Gjinia Femra
Materiali Akril
GTIN 2376871876869
Kodi i produktit mCP0058

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen