Thumbnail image
Kapelë dimri CAPU 1743-A, e bardhë
14.96 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Kapelë moderne e dimrit për femra nga Capu. Vjen e përpunuar nga akriliku dhe poliamidi me ngjyrë të bardhë, dekoruar me kristale dhe një tufë leshi në majë. Do t'ju mbajë ngrohtë dhe komod në ditë të ftohta dimërore.

Cilësitë

Prodhuesi CAPU
Gjinia Femra
Materiali Poliamid
GTIN 2376874060517
Kodi i produktit mCP0440

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen