Thumbnail image
Kapelë CAPU me ngjyrë të bardhë, 350-C
11.72 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Kapelë nga marka Capu, me ngjyrë të bardhë dhe me një model klasike të thurur, bërë nga një material cilësor 100% akril. Me madhësi universale.

Cilësitë

Prodhuesi CAPU
Origjina Spanjë
Gjinia Femra
Materiali Fije
Sezona Vjeshtë - Dimër 17/18
GTIN 8482210576
Kodi i produktit mCP0122

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen