Thumbnail image
Kapelë CAPU me ngjyrë kafe, 347-B
12.97 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Kapelë dimri për femra nga marka Capu, me ngjyrë kafe dhe me dizajn të fjollës së borës me gurë të vizullushëm. Një kapelë i ngrohtë dhe i këndshëm.

Cilësitë

Prodhuesi CAPU
Origjina Spanjë
Gjinia Femra
Materiali Akril
Sezona Vjeshtë - Dimër 17/18
GTIN 8482352748
Kodi i produktit mCP0403

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen