Thumbnail image
Kapelë CAPU me ngjyrë gri, 1740-B
13.88 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Kapelë nga marka Capu, me një material të këndshëm në përdorim dhe ju siguron ngrohtësi në saje të materialit. Me model të thurur dhe zbukuruar me gurë, madhësi standarde.

Cilësitë

Prodhuesi CAPU
Origjina Spanjë
Gjinia Femra
Materiali Poliamid
Sezona Vjeshtë - Dimër 17/18
GTIN 8482352688
Kodi i produktit mCP0347

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen