Thumbnail image
Kapelë Capu 725-A
6.50 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Capu sjellë kapelën për meshkuj, me logo dhe dizajn modern të hartuar me kujdes. Kapela ka material akrilik cilësor. Me prerje klasike në ngjyrë hiri dhe dimension universal do të mbetët e pëlqyera juaj për stinën e dimrit.

Cilësitë

Prodhuesi CAPU
Origjina Spanjë
Gjinia Meshkuj
Materiali Akril
Sezona Vjeshtë - Dimër 17/18
GTIN 8482352552
Kodi i produktit mCP0324

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen