Thumbnail image
Kapelë Capu 668-F, bezhë
10.16 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Kapelë për femra nga marka Capu me ngjyrë bezhë, i bërë nga material mjaft cilësor dhe me model të thurur.

Cilësitë

Prodhuesi CAPU
Origjina Spanjë
Gjinia Femra
Materiali Akril
Sezona Vjeshtë - Dimër 17/18
GTIN 8482352779
Kodi i produktit mCP0374

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen