Thumbnail image
Kapelë Capu 416-D
9.48 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Kapelë për femra nga firma Capu e përpunuar prej akrilikut dhe leshit. Kjo kapelë posedon dizajn modern me ngjyrë hiri me logo dhe me pak nuance me ngjyrë të bardhë, madhësi univerzale. Kjo kapele iu mban ngrohtë gjatë dimrit falë materialit shumë të këndshëm që e posedon.

Cilësitë

Prodhuesi CAPU
Origjina Spanjë
Gjinia Femra
Materiali Lesh
Sezona Vjeshtë - Dimër 17/18
GTIN 8482352725
Kodi i produktit mCP0395

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen