Thumbnail image
Kapelë CAPU, 414-A
13.95 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Kapelë nga marka Capu, me një model të thurur, me ngjyrë të bardhë dhe shkëlqyese. Një dizajn modern, me madhësi universale dhe më një material të ngorhtë të cilësisë së lartë 100% akril. Kapela gjithashtu përmban logon e prodhuesit në pjesën anësore të kapelës.

Cilësitë

Prodhuesi CAPU
Origjina Spanjë
Gjinia Femra
Materiali Akril
Sezona Vjeshtë - Dimër 17/18
GTIN 8482352696
Kodi i produktit mCP0350

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen