Thumbnail image
Kapelë Capu 383-E
9.44 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Capu sjellë kapelën me logo dhe dizajn modern të hartuar me kujdes. Kapela ka material akrilik të kombinuar me lesh cilësor. Me prerje klasike, ngjyrë kafe dekoruar me gurë Swarowski do të mbetët e pëlqyera juaj për stinën e dimrit.

Cilësitë

Prodhuesi CAPU
Origjina Spanjë
Gjinia Femra
Materiali Lesh
Sezona Vjeshtë - Dimër 17/18
GTIN 8482352766
Kodi i produktit mCP0361

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen