Thumbnail image
Kapelë CAPU 371-E
10.37 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Kapelë nga marka Capu, me ngjyrë të bukur blu dhe më një model të thurrur. Bërë nga një material shum I këndshëm, i cili do ju ngrohë në këto ditë të ftohta, materiali është 65%vizkozë, 23% akril, 7%moher dhe 7% lesh. Ajo ju përshtatet në mënyrë të përkryer me një madhësi standarde.

Cilësitë

Prodhuesi CAPU
Origjina Spanjë
Gjinia Femra
Materiali Lesh
Sezona Vjeshtë - Dimër 17/18
GTIN 8482352716
Kodi i produktit mCP0386

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen