Thumbnail image
Kapelë Capu 347-F. e kuqe
12.90 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Kapelë për femra ideale për stinën e dimrit me dizajn të thurur me ngjyrë të kuqe. Kapela është mjaft e rehatshme dhe do ju mbaj të ngrohtë gjatë tempereturave të ulëta.

Cilësitë

Prodhuesi CAPU
Origjina Spanjë
Gjinia Femra
Materiali Akril
Sezona Vjeshtë - Dimër 17/18
GTIN 8482352746
Kodi i produktit mCP0401

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen