Thumbnail image
Kapelë CAPU 1808-C
8.68 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Kapelë për femra nga marka e njohur çeke CAPU, prodhuar nga një material shumë cilësor 100% akril. Me një madhësi universale dhe me model të thurur të bukur me ngjyrë të bukur të vjollcës. Logoja e prodhuesit ndodhet në skajin e kapelës. Materiali nuk shkakton kruarje apo alergji të lëkurës së kokës dhe qafës.

Cilësitë

Prodhuesi CAPU
Origjina Spanjë
Gjinia Femra
Materiali Akril
Sezona Vjeshtë - Dimër 17/18
GTIN 8482187956
Kodi i produktit mCP0078

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen