Thumbnail image
Kapelë Capu 1736-E
8.13 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Capu sjellë kapelën me logo dhe dizajn modern të hartuar me kujdes. Kapela ka material akrilik cilësor, ngjyrë portokalli. Me prerje klasike dhe dimension universal do të mbetët e pëlqyera juaj për stinën e dimrit.

Cilësitë

Prodhuesi CAPU
Origjina Spanjë
Gjinia Meshkuj
Materiali Akril
Sezona Vjeshtë - Dimër 17/18
GTIN 8482352547
Kodi i produktit mCP0319

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen