Thumbnail image
Kapelë CAPU 1736-A
11.76 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Kapelë shumë moderne për meshkuj me ngjyrë të gjelbërt nga marka CAPU. Është i ndërtuar nga materiali shumë cilësor. Kapela ka madhësi universale dhe është i përshtatshëm çdo vend si qytet, rrugë, hiking.

Cilësitë

Prodhuesi CAPU
Origjina Spanjë
Gjinia Meshkuj
Materiali Akril
Sezona Vjeshtë - Dimër 17/18
GTIN 8482352546
Kodi i produktit mCP0318

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen