Thumbnail image
Kapelë CAPU 1653-D
8.50 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Kapelë për meshkuj nga marka Capu, prodhuar nga një material shum i këndshëm dhe i ngrohtë 100% akril, me ngjyrë gri dhe madhësi standarde.

Cilësitë

Prodhuesi CAPU
Origjina Spanjë
Gjinia Meshkuj
Materiali Akril
Sezona Vjeshtë - Dimër 17/18
GTIN 8482352556
Kodi i produktit mCP0328

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen