Thumbnail image
Kapel dimri Roxy ERJHA03272-TEE0
29.98 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Kapela për femra i ndërtuar nga materiali shuë cilësor me ngjyrë kafe të qelët. Është e thurur shumë bukur. Përmban logon metalike në anën e kapelës. Është mjaft moderne dhe mund ta vendosni kudo.

Cilësitë

Prodhuesi Roxy
Origjina Francë
Gjinia Femra
Sezona Vjeshtë - Dimër 17/18
Materiali Akril
GTIN 3613372720208
Kodi i produktit mRX1347

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen