Thumbnail image
Kapel dimri Capu 4048-B
9.48 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Kapela për meshkuj është e ndërtuar nga materiali shumë cilësor që do t’iu mbrojë nga të ftohtit. Është mjaft moderne dhe mund ta vendosni kudo në rrugë, në qytet, hiking.

Cilësitë

Prodhuesi CAPU
Origjina Spanjë
Gjinia Meshkuj
Materiali Lesh
Sezona Vjeshtë - Dimër 17/18
GTIN 8482352548
Kodi i produktit mCP0320

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen