Thumbnail image
Kapel dimri CAPU 1653-B
10.58 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Kapelë për meshkuj nga materiali shumë i këndshëm dhe i ngrohtë. Ka ngjyrë të zezë dhe nuk përmban logo. Ideale për sezonin e dimrit. Është mjaft moderne dhe e përshtatshme për çdo stil të veshjes tuaj.

Cilësitë

Prodhuesi CAPU
Origjina Spanjë
Gjinia Meshkuj
Materiali Akril
Sezona Vjeshtë - Dimër 17/18
GTIN 8482352555
Kodi i produktit mCP0327

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen