Thumbnail image
Kabllo MAX MUC3100W, USB-A në USB-C 3.1, 1m, e bardhë
11.50 €
Përshkrimi

MAX është një prodhues i aksesorëve të vegjël për pajisjet mobile dhe produkte të tjera. Më së shumti fokusohet në pajisje kompjuterike, kabllo dhe karikues. Këtë herë, prodhuesi prezantoi një kabllo praktike me lidhës USB dhe USB-C për pajisjet mobile.USB-C i përket llojit 3.1 të gjeneratës së dytë, me shpejtësi të transferimit të të dhënave deri në 10 Gbps. Kjo kabllo ka cilësisë të lartë, dizajn elegant dhe qëndrueshmëri të lartë. Ajo mbështet karikimin e shpejtë me fuqi deri në 100 W. Gjatësia e kabllos është 1 m.

Cilësitë

Lloji i kabllos Reduktuese
Ngjyra Bardhë
GTIN 228403
Kodi i produktit 228403

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen