Thumbnail image
Kabllo Ethernet PremiumCord Patch, 0,5m, e zezë
4.50 €
Përshkrimi

Megjithëse transmetimet e të dhënave përmes valëve janë rritur gjithnjë e më shumë kohët e fundit, përdorimi i kabllove konvencionale, shpesh edhe atyre më të avancuara analoge, është akoma më i dobishëm për disa lidhje. Prandaj, PremiumCord ju sjell kabllin e rrjetit të kategorisë 5e që është projektuar për rrjetet Ethernet 10/100/1000 Mbps. Kjo kabllo UTP ka dizajn të drejtpërdrejtë dhe është e përshtatshme për lidhjen e një kompjuteri me një router ose HUB. Në dy anët ka nga një lidhje RJ-45. Gjatësia e kabllit është 0.5 m.

Cilësitë

Origjina Republika Çeke
Ueb-i i prodhuesit Premiumcord.com
Lloji i kabllos Reduktuese
Ngjyra Zezë
Prodhuesi PremiumCord
GTIN 8592220003104
Kodi i produktit 226627

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen