Thumbnail image
INTERPRETIMI I DEKLARATES SE P - BUJAR DESKU
5.00 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

PUNIMI PARAQET NJE RETROSPEKTIVE HISTORIKE TE PROBLEMIT, ANGAZHIMIN DIPLOMATIK NE ZGJIDHJEN E TIJ DHE SHPALOS ROLIN E DIPLOMACISE SE FUQIVE TE MEDHA NE KETE DREJTIM.

Cilësitë

Origjina SHBA
Shtëpia botuese Faik Konica
GTIN 0000000023597
Kodi i produktit FAIK KONICA

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen