Thumbnail image
Hije për sy Dermacol Bonbon Metallic Nr. 210 6g
4.89 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Hija për sy Bonbon nxjerr në pah ngjyrën e syve tuaj dhe ndriçon sytë. Përmbajtja e lartë e pigmenteve minerale siguron një ngjyrë të pasur dhe të ndritshme gjatë gjithë ditës. Shkëlqyes dhe perla të vogla krijojnë reflektime joshëse në qepallat tuaja. Cilësia e pluhurit është e butë dhe ju lejon të rregulloni intensitetin e ngjyrës sipas metodës së aplikimit të hijes. Për një ngjyrë më intenzive thjeshtë kombinoni me ujin. Ka aromë të luleve të pambukut, nuk përmban parabene dhe është testuar nga dermatologu.

Cilësitë

Prodhuesi Dermacol
Origjina Republika Çeke
Gjinia Femra
Lloji i lëkurës Normal
Lloji i produktit Hije
GTIN 85963061
Kodi i produktit kDM3353

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen