Thumbnail image
Disk SSD WD Blue 3D NAND, M.2, 2TB
137.50 € 266.50 € (-48%)
Përshkrimi

Disku SSD nga WD Blue, me teknologjinë 3D NAND dhe ndërfaqen SATA 6 Gb / s siguron kapacitet dhe besueshmëri të lartë dhe shpejtësi për të përmbushur kërkesat më të larta kompjuterike.Është një disk SSD me cilësi të lartë me kapacitet prej 2 TB. Përdor ndërfaqen SATA 6 Gb / s për t'u lidhur me pajisjen. Formati i tij është M.2 2280. Ofron shpejtësi leximi / shkrimi prej 560/530 MB / s. Është ndërtuar në memorie 3D NAND. Siguron rezistencë ndaj shokut dhe ka konsumim shumë të ulët të energjisë. Rezistenca është 400 TBW.

Shënim: Garancioni i produktit nuk është i vlefshëm nëse stërngarkohet nga procesimi i madh i të dhënave.

Cilësitë

Trashësia [mm] 80
Ueb-i i prodhuesit Wdc.com
Lloji i HD
  • SSD
  • Brendshëm
Prodhuesi Western Digital
GTIN 718037856285
Kodi i produktit 225019

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen