Thumbnail image
GRATE NGA KOSOVA - ELISABETH KAESTLI
5.00 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

LIBRI "GRATE NGA KOSOVA" U BOTUA SE PARI NE PRANVERE TE VITIT 2002 NE GJUHEN GJERMANE NGA SHTEPIA BOTUESE LIMMAT NE CYRIH TE ZVICRES, PASTAJ ESHTE PERKTHYER DHE NE GJUHEN SHQIPE.JO PA QELLIM PER SUBJEKT KA GRATE .GRATE RRALLEHERE JANE PREZENTE NE DOKUMENTIMIN E MEMORIES.PERVOJAT DHE PRAKTIKAT E GRAVE NE JETEN SHOQERORE DHE POLITIKE, NE SITUATAT E LUFTES DHE TE PAQES VAZHDOJNE TE MBETEN TE MBYLLURA BRENDA DISKURSIT KRYESISHT TE GRAVE.NE KETE LIBER GRATE FLASIN PER TE KALUAREN , PER JETEN E TYRE PROFESIONISTE, AKTIVISTE PER TE DREJTAT E GRAVE, SI UDHEHEQESE, SI NENA, MOTRA DHE BASHKESHORTE.

Cilësitë

Shtëpia botuese Faik Konica
GTIN 9789951060323
Kodi i produktit FAIK KONICA

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen