Thumbnail image
GJELLA E SHEN MERIS VIRGJER - JUL VARIBOBA
4.00 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

PAS NJE LEXIMI TE VEMENDSHEM DHE PAS NJE ANALIZIMIN ME TE PERMITE TE " GJELLES SE SHEN MERIS VIRGJER" MUND TE THUHET SE NE QENESINE E SAJ AJO DESHMON FAZEN E KALIMIT PREJ TRADITES LETRARE GOJORE ARBERESHE NE TRADITEN E SHKRUAR. NJERA NGA QELLIMET KRYESORE TE VARIBOBES PER HARTIMIN E "GJELLES SE SHEN MERIS SE VIRGJER" ISHTE QE TA SHPJEGONTE ARBERESHIT E TA BENTE SA ME TE NJOHUR E ME TE QARTE EDHE NEPERMJET FORMES SE SHKRUAR DOKTRINEN E KRISHTERE, KRAHAS ASAJ QE BENTE NE KISHE NEPERMJET LIGJERIMEVE E FORMAVE TE TJERA.

Cilësitë

Origjina SHBA
Shtëpia botuese Faik Konica
GTIN 0009951406025
Kodi i produktit FAIK KONICA

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen