Thumbnail image
Gete Gatta Rosalia 40, 3-M, të zeza
3.48 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

A doni të dukeni mirë dhe t'i tregoni botës gjatësinë e pafundme të këmbëve tuaja? Ju mund të jeni të sigurtë se me këto gete të gjithë do të vijnë mbas jush. Janë bërë me ngjyrë të zezë elegante nga një material i këndshëm që është i formuar në mënyrë të përkryer.

Cilësitë

Numri 3
Materiali
  • 92% poliamid, 8% elastan
  • Poliamid
Prodhuesi Gatta
Origjina Spanjë
Grupmosha Të rritur
Gjinia Femra
Pesha 70 g
GTIN 8482142728
Kodi i produktit mGA0016-3

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen