Thumbnail image
Geta sportive Roxy Water Of Love ERJNP03200-BGZ6, të zeza, XS
57.97 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Geta për femra me material cilësor prej poliesteri dhe elastini. Kanë formë të rehatshme dhe shumë praktike për aktivitete sportive sidomos për fitnes sepse kanë implementimin e teknologjisë WarmFlight që siguron ngrohje optimale për çdo situatë. Kanë dizajn të bukur dhe atraktiv me ngjyrë të zezë kombinuar me dizajn shumngjyrësh dhe mbishkrim Roxy reflektues.

Cilësitë

Madhësia XS
Prodhuesi Roxy
Origjina Francë
Grupmosha Të rritur
Gjinia Femra
Materiali Poliestër
Madhësia: XS
GTIN 3613373812834
Kodi i produktit mRX1849-XS

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen