Thumbnail image
Geta sportive Roxy Water Of Love ERJNP03200-BGZ6, të zeza, S
57.97 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Geta për femra me material cilësor prej poliesteri dhe elastini. Kanë formë të rehatshme dhe shumë praktike për aktivitete sportive sidomos për fitnes sepse kanë implementimin e teknologjisë WarmFlight që siguron ngrohje optimale për çdo situatë. Kanë dizajn të bukur dhe atraktiv me ngjyrë të zezë kombinuar me dizajn shumngjyrësh dhe mbishkrim Roxy reflektues.

Cilësitë

Madhësia S
Prodhuesi Roxy
Origjina Francë
Grupmosha Të rritur
Gjinia Femra
Materiali Poliestër
GTIN 3613373812810
Kodi i produktit mRX1849-S

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen