Thumbnail image
Geta Gatta Nero 3D-Frape, L, nr. 4
9.40 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Geta për femra mjaft kualitative dhe të rehatshme me material 88% poliamid dhe 12% elastin. Kanë dizajn unik sepse janë krijuar me teknologjinë 3D, andaj do t'ju bëjnë të ndiheni atraktive dhe bukur.

Cilësitë

Numri 4
Prodhuesi Gatta
Origjina Spanjë
Materiali 88% poliamid, 12% elastan
Grupmosha Të rritur
Gjinia Femra
Sezona Vjeshtë - Dimër 15/16
GTIN 8482251646
Kodi i produktit mGA0116-4

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen