Thumbnail image
Gërshërë kopshti, Verto
8.50 € Disponueshmëria: I padisponueshëm
Përshkrimi

Gërshërë kopshti VERTO me prerje diametri deri në 12 mm. E projektuar për prerjen e degëve dhe shkurreve. Tehu është i veshur me teflon, duke siguruar mbrojtje kundër korrozionit. Mbyllja e tehut parandalon hapjen në momente të padëshirueshme. Doreza plastike ergonomike e mbuluar me material jo-shqip siguron siguri dhe rehati gjatë punës. Hapësira e rregullueshme e kapjes e bën mjetin të përshtatshëm për kapje.

Cilësitë

Origjina Poloni
GTIN 5902062037015
Kodi i produktit 15g202

Vlerësimet1
5.00 (1 vlerësime)

Shume te mira

Fija e mërkurë, 29 prill 2020

Shume te mira dhe porosia ka ardh pee nje dite

A ju ndihmoj ky vlerësim?
SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen