Thumbnail image
Gel për pilling të trupit Jeanne En Provence 200 ml
7.88 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Gel për pilling të trupit gjatë dushit me aromë të freskët të limonit i cili pastron butësisht lëkurën. Ky gel heq qelizat e vdekura dhe të gjitha papastërtitë e tjera falë grimcave të vogla gërryese e që e bëjnë lëkurën të butë dhe shumë të freskët. Përshtatet me çdo tip të lëkurës. Aplikojeni në lëkurë të lagur gjatë dushit dhe masazhojeni butësisht në gjithë trupin. Në fund shpëlajeni tërësisht.

Cilësitë

Prodhuesi Jeanne En Provence
Origjina Francë
Gjinia Femra
Lloji i lëkurës Normal
GTIN 3430750040334
Kodi i produktit kJEP057

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen