Thumbnail image
Gel për fytyrë Panier des Sens 125 ml
12.70 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Gel për pastrimin e fytyrës me ekstrakte alga dhe ujë deti. Produkti jo vetëm që pastron butësisht lëkurën, por edhe parandalon formimin e tepërt të sebumit dhe siguron një ndjenjë të këndshme freskie. Trajtoni lëkurën tuaj me kujdesin e Mesdheut. Testuar dermatologjikisht dhe oftalmologjikisht, pa parabene, ngjyra dhe fenoksietanol.

Cilësitë

Prodhuesi Panier des Sens
Origjina Francë
Gjinia Femra
Lloji i lëkurës Normal
GTIN 3760062887441
Kodi i produktit kPAN0109

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen