Thumbnail image
Gel për flokë American Crew 100 ml
9.49 € 13.16 € (-28%)
Përshkrimi

Geli për flokë përmban penthanol dhe vaj pluhur. Ai siguron një fiksim shumë të fortë të stilimit të flokëve, i jep flokëve një shkëlqim. Poashtu ai forcon dhe hidraton flokët. Me të ju mund të stiloni flokët në mënyra të ndryshme.

Cilësitë

Prodhuesi American Crew
Gjinia Meshkuj
Lloji i flokëve Normal
GTIN 669316061923
Kodi i produktit kAC041

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen