Thumbnail image
Gel për dush, Somerset Toiletry, 200ml
5.13 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Gel për dush me aromë të luleve të zambakut. Pas përdorimit lëkura juaj do të jetë e freskët dhe e pastër. Ambalazhuar në një tub praktik. Aplikoni në lëkurë të lagur dhe shpërlajeni tërësisht trupin.

Cilësitë

Prodhuesi Somerset Toiletry
Gjinia Femra
Lloji i lëkurës Normal
GTIN 639136923640
Kodi i produktit kSOM127

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen