Thumbnail image
Gel për dush Panier des Sens, 250ml
9.33 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Gel dushi me trëndafil dhe aromë të muskut. Përmban vaj ulliri. Butësisht pastron lëkurën dhe lë atë me aromë të këndshme. Muka është përdorur në Evropë që nga shekulli i 17-të për qëllimet e saj terapeutike. Vetitë aromatike të rrjedhave dhe gjetheve përdoren në parfumeri. Regjeneron dhe ushqen lëkurën. Pa parabene, ngjyra dhe fenoksietanoli. Aplikoni në lëkurë, masazhoni dhe pastaj shpërlajeni.

Cilësitë

Prodhuesi Panier des Sens
Origjina Francë
Gjinia Femra
Lloji i lëkurës Normal
GTIN 3760062887618
Kodi i produktit kPAN0139

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen