Thumbnail image
Gel për dush me aromë të nerolit dhe bergamotit, Somerset Toiletry, 200ml
5.13 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Gel për dush me aromë të freskët të nerolit dhe bergamotit. Pas përdorimit, lëkura juaj do të jetë e freskët dhe e pastër. Pastron butësisht dhe tërësisht trupin tuaj dhe e lë atë me një aromë të freskët. Ambalazhuar në një tub praktike për përdorim.

Cilësitë

Prodhuesi Somerset Toiletry
Gjinia Femra
Lloji i lëkurës Normal
GTIN 639136923596
Kodi i produktit kSOM037

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen