Thumbnail image
Gel për dush me aromë të frutave tropikale, Somerset Toiletry, 500ml
9.76 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Geli për dush, pastron butësisht lëkurën tuaj, ushqen në mënyrë intensive dhe e lë atë me një aromë të këndshme të frutave tropikale, mangos dhe lule pasionit. Pa parabene dhe SLS.

Cilësitë

Prodhuesi Somerset Toiletry
Gjinia Femra
Lloji i lëkurës Normal
GTIN 639136923183
Kodi i produktit kSOM054

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen