Thumbnail image
Gel për dush Jeanne En Provence 250 ml
5.98 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Gel për dush me veti pastruese të lëkurës dhe aromë të këndshme të mjaltit dhe gjalpë sheas. Ky gel butësisht pastron lëkurën dhe e bën të butë. Nuk përmban parabene. Aplikojeni në lëkurë të lagur, shkumojeni dhe në fund shpëlajeni me ujë tërësisht.

Cilësitë

Prodhuesi Jeanne En Provence
Origjina Francë
Gjinia Femra
Lloji i lëkurës Normal
GTIN 3430750040518
Kodi i produktit kJEP061

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen