Thumbnail image
Gel për dush Hawkins & Brimble, 250ml
12.49 € 15.53 € (-20%)
Koha e dërgimit: 05 Tetor 2023 - 06 Tetor 2023
Përshkrimi

Gel për dush me një aromë të këndshme të ginsengut dhe rrëshirës, butësisht pastron lëkurën, hidraton dhe freskon. Pa parabene, ngjyra, vajra minerale dhe SLS. Përmban vetëm përbërës natyror.

Cilësitë

Origjina Angli
Gjinia Meshkuj
Lloji i lëkurës Normal
GTIN 5060495670008
Kodi i produktit kHAW012

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen