Thumbnail image
Gel për banjë dhe dush Somerset Toiletry 200 ml
5.13 € Në stok: I padisponueshëm
Përshkrimi

Gel për dush dhe banjë, me aromë lulesh portokalli. Pas përdorimit, lëkura juaj do jetë e freskët dhe e pastër. Pastron lëkurën thellësisht dhe butësisht. Aplikojeni në lëkurë të lagur, masazhojeni dhe shpëlajeni me ujë.

Cilësitë

Prodhuesi Somerset Toiletry
Gjinia Femra
Lloji i lëkurës Normal
GTIN 639136923657
Kodi i produktit kSOM038

Vlerësimet0
(0 vlerësime)

Nuk ka ende asnjë vlerësim

SHIKO MË SHUMË PRODUKTE

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua

Vazhdo blerjen